Kategorie

Producenci

Brak producentów

Dostawcy

Brak dostawców

Niezbędnik użytkownika Androida – czyli zestawienie przydatnych motoryzacyjnych aplikacji

Niezbędnik użytkownika Androida – czyli zestawienie przydatnych motoryzacyjnych aplikacji

Drivvo - Zarządzanie pojazdami – aplikacja niezbędnik każdego kierowcy. Pozwala zapisywać ilość tankowanego paliwa wraz z kosztami, a później sprawdzać raporty spalania naszego auta. Zdarza Ci się zapomnieć o wymianie oleju? Z tą aplikacją nigdy więcej o tym czy o innych czynnościach serwisowych nie zapomnisz. Wystarczy zapisywać każde tankowanie, w którym podajemy stan licznika, a w przypomnieniu dodać odpowiednią liczbę stanu licznika, kiedy należy dokonać jakiejś usługi serwisowej. Warto wspomnieć, że w aplikacji tworzy się konto, na którym zapisywane są nasze wszystkie wpisy dotyczące auta, dzięki czemu nie musimy się martwić, że wszystkie informacje i przypomnienia mogą przepaść.

Link do aplikacji

Yanosik – kolejna aplikacja dla fanów motoryzacji. Osobiście nie wyobrażam sobie dłuższej podróży samochodem bez tej aplikacji, co więcej od pewnego czasu nawet przy krótkich dystansach ta aplikacja mi towarzyszy. Nawigacja, wideorejestrator i powiadamianie o sytuacjach na drodze – tak w skrócie można opisać tę aplikację. Osobiście korzystam z dwóch ostatnich funkcji non stop podczas jazdy samochodem. W sytuacji gdy potrzebuję nawigacji używam dodatkowo Google Maps, a Yanosik wyświetla się w postaci pływającej ikony na ekranie.

Link do aplikacji

Jakdojade.pl – to oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Pozwala na bezproblemowe poruszanie się komunikacją miejską po największych miastach naszego kraju. Wystarczy wpisać miejsce, do którego chcemy dotrzeć, a nawigacja wyszuka dla nas najodpowiedniejsze połączenie, wskaże ewentualne miejsca przesiadek i czas oczekiwania na środek transportu, a nawet powiadomi nas, że już pora wysiadać. Posiada również dodatkowe opcje, m.in. wybór minimalnego czasu na przesiadkę czy wybór autobusu niskopodłogowego.

Link do aplikacji

E-podróżnik.pl – jest to kolejna aplikacja niezbędna w podróży. W porównaniu do poprzedniej aplikacji jakdojade.pl, ta łączy nawigację miejską z międzymiastową. Pozwala na zakup biletów na wybrane połączenia, również te z przesiadką. Wbudowana nawigacja pomaga nam podczas przesiadek np. między dworcem PKP a PKS, gdy musimy zmienić środek lokomocji podczas naszej podróży. W skrócie – aplikacja prowadzi nas cały czas „za rękę”, dzięki czemu nie musimy obawiać się o to, że zgubimy drogę.

Link do aplikacji

Here – świetna nawigacja zarówno dla poruszających się samochodem, transportem publicznym, jak i pieszo. Posiada bardzo ważną opcję dla podróżujących za granicą lub podczas słabego zasięgu, bądź gdy nie mamy możliwości korzystania z mobilnego internetu, mianowicie opcja pobrania map dla danego państwa i używanie ich offline. Nawigacja powiadamia nas również o utrudnieniach na drodze i wskazuje trasę alternatywną.

Link do aplikacji

9 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code