Kategorie

Producenci

Brak producentów

Dostawcy

Brak dostawców

Zasady wysyłki zamówionego towaru:


  • Krok 1 (od 1-5 dni roboczych) : Zamówienie jest przekazywane do producenta w jego kraju, kolekcjonowane i przygotowywane do pakowania.

  • Krok 2 (od 1-5 dni roboczych) : Zamówienie oczekuje na zapakowanie i jest pakowane.

  • Krok 3 (1 dzień roboczy) : Zamówienie jest nadawane do wysłania i wysyłane.

  • Krok 4 (od 4- 20 dni roboczych) : Zamówienie jest dostarczane przez pocztę, najpierw międzynarodową, a potem Pocztę Polską.

 

Cały proces zamówienia trwa od 10 do 31 dni roboczych. Paczki najczęściej są wysyłane w przeciągu 24h od złożenia zamówienia u dystrybutora i dochodzą do Kupującego w ciągu 10 dni roboczych od dnia, w którym nastąpiła wysyłka przedmiotu.


Całkowity czas dostawy zależny jest od szybkości wpłaty, dostępności produktu oraz rodzaju wybranej wysyłki.


Oferujemy dwa rodzaje wysyłki:

- standardowa wysyłka zamówienia pocztą Airmail (10 zł)

- wysyłka zamówienia pocztą Airmail z możliwością śledzenia (15 zł)


W przypadku wybrania paczki rejestrowanej wysyłamy Państwu nadany numer śledzenia i na bieżąco monitorujemy status paczki. Przesyłka śledzona jest częściej wybierana przez Klientów ze względu na bezpieczeństwo paczki i możliwość podglądu gdzie znajduje się paczka z zamówionym produktem. Nie ponosimy odpowiedzialności za paczki niemonitorowane.

 

Uwaga! Z racji tego, że przedmioty są wysyłane zza granicy, nie realizujemy przesyłek za pobraniem i nie ma możliwości odbioru osobistego.


Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym zamówieniu, ponieważ koszt przesyłki pozostaje bez zmian bez względu na ilość zakupionych sztuk.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.


Zalecamy sprawdzenie przy dostawcy pocztowym podczas otrzymania przesyłki, czy przedmiot nie został naruszony podczas transportu.